Величини числового типу, операції
над ними
Цілі:
ü навчальна: сформувати
уявлення про компоненти введення і виведення . числових даних, синтаксис і
семантику операторів введення /виведення значень величин, необхідність
перетворення типів даних при здійсненні введення/виведення; сформувати вміння
здійснювати введення і виведення даних;
ü розвивальна: розвивати
логічне мислення та креативність;
ü виховна:
виховувати інформаційну культуру, дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки.
Тип уроку: Комбінований.
Обладнання та наочність: дошка,
комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: Середовище
програмування Lazarus,браузер.
Хід уроку
І. Організаційний етап
·
привітання
·
перевірка присутніх
·
перевірка готовності
учнів до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань
Фронтальне
обговорення понять: характеристики величин, опис змінних, синтаксис і семантика
оператора присвоєння.
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
Слово вчителя. Яким
чином здійснюється діалог користувача з комп'ютером? (Необхідно передбачити в
програмі введення даних користувачем за допомогою миші або клавіатури і
виведення комп'ютером інформації на екран.)
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами
демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної
мережі кабінету або проектор)
Робота з підручником: § 20.
V. Фізкультхвилинка
VI. Засвоєння нових знань, формування
вмінь
Практичне завдання.
Робота
за комп’ютером
1)
Повторення
правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2)
Інструктаж
учителя.
Підручник
ст. 138
3)
Практична
робота за комп’ютерами.
4)
Вправи
для очей.
VIІ. Підсумки уроку
Рефлексія
1. Що нового ви сьогодні
дізналися?
2. Чого навчилися?
3.
Чи виникали труднощі?
VІІI. Домашнє завдання
ІХ Оцінювання роботи учнів
Немає коментарів:
Дописати коментар