Урок на тему : Додавання, редагування та форматування таблиць.
Практична робота №5.
Мета уроку:
  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати та доповнювати таблиці;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, презентація, роздатковий матеріал.
Програмне забезпечення: Microsoft Office Word
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
Повторення раніше вивченого матеріалу
1.     Що таке текстовий процесор?
2.     Що таке текстовий документ?
3.     Що окрім тексту можна додати до текстового документу?
4.     Що можна зробити з зображенням, яке додано до документу?
Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Бесіда:
1.     Де у вашому житті зустрічались таблиці7
2.     Яка була в них мета?
3.     Чи корисні були вони для вас?
Учитель. Сьогодні на уроці ми познайомимось з таблицями та навчимось їх створювати
IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
V. Фізкультхвилинка А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою
VІ. Усвідомлення набутих знань.
Прийом «Снігова куля»:
1.     Як вставити таблицю до документу?
2.     Як додати до таблиці стовпчики чи рядки?
3.     Як видалити непотрібні стовпчики чи рядки?
4.     Як змінити ширину чи довжину таблиці?
5.     Як змінити контури таблиці?
VII. Формування вмінь та навичок
Практична робота №5
Створити таблицю (за заразком). Заповніть цю таблицю збережіть її у власну папку.
Релаксація Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
VIII. Підбиття підсумків уроку
1.     Які вам відомі способи вставлення таблиці?
2.     З чого складається будь-яка таблиця?
3.     Що можна помістити в комірки таблиці?
ІХ. Домашнє завдання. Опрацювати конспект уроку, створити шпаргалку до уроку у вигляді таблиці.


Немає коментарів:

Дописати коментар